Katarzyna Górecka

Jak wirtualne biuro to tylko MLOKAL

Daniel Domała

Najlepszy adres w Polsce

Daniel Siwiec

Adres pod największy Urząd Skarbowy w Polsce

Oferowana przez MLOKAL usługa wirtualnego biura jest jak najbardziej legalna i nie wiąże się z żadnymi niebezpieczeństwami prawnymi. Jest to po prostu usługa przeznaczona dla osób prowadzących działalność gospodarczą i podmiotów gospodarczych, które nie chcą, bądź nie mogą zarejestrować podmiotu gospodarczego pod adresem zamieszkania, lub których rodzaj, lub skala działalności nie wymaga posiadania fizycznej siedziby firmy.
Wirtualne biuro przeznaczone jest dla wszystkich osób, które nie chcą podawać adresu domowego jako siedziby firmy. Umożliwia rejestrację firmy pod prestiżowym adresem, bez konieczności wynajmu drogiego lokalu w centrum miasta. Klient, decydując się usługę, otrzymuje wirtualny adres dla swojej firmy, co jest kluczowe przy rejestracji w KRS czy Urzędzie Skarbowym. Pakiet usług w wirtualnym biurze często obejmuje obsługę korespondencji, co znaczy, że korespondencja biznesowa jest skanowana i przesyłana online. Działa to na korzyść przedsiębiorcy, który nie musi osobiście odbierać listów.
Jak najbardziej, wystarczy, że dostarczą nam Państwo pełnomocnictwo, np. drogą mailową. Takie pełnomocnictwo może być jednorazowe, terminowe lub bezterminowe (do odwołania).
Umowę można zawrzeć osobiście w naszym biurze, najlepiej po wcześniejszym umówieniu spotkania (tel: 882067760),oraz korespondencyjnie. W celu zawarcia umowy korespondencyjnie należy przesłać na nasz adres mailowy nowogrodzka@mlokal.eu :

  1. W przypadku działalności gospodarczej: pakiet, który państwo wybraliście (pobierz ofertę), pełna nazwa działalności, numer nip, adres email do umowy, na który będziemy powiadamiać o odebranej korespondencji, pełne dane z dowodu osobistego, niezbędne do przygotowania upoważnień do odbioru korespondencji: imiona, nazwisko, numer dowodu, pesel, adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.
  2. W przypadku podmiotu gospodarczego: pakiet, który państwo wybraliście (pobierz ofertę), numer KRS spółki/fundacji/stowarzyszenia, adres email do umowy na który będziemy powiadamiać o odebranej korespondencji oraz pełne dane z dowodu osobistego Członka Zarządu, który będzie podpisywał z nami umowę, niezbędne do przygotowania upoważnień do odbioru korespondencji: imiona, nazwisko, numer dowodu, pesel, adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.
W powyższej sytuacji można poprosić o wysyłkę korespondencji kurierem. W tym celu należy napisać maila na adres nowogrodzka@mlokal.eu, podając adres do wysyłki wraz z numerem telefonu. Usługa jest dodatkowo płatna- 25 zł netto.
W pierwszej kolejności prosimy zgłosić mailowo (nowogrodzka@mlokal.eu) informację, że będziecie Państwo rejestrować spółkę pod naszym adresem, podając jej nazwę. Po uzyskaniu wpisu do KRS będziemy mogli podpisać umowę, na miejscu w biurze, bądź korespondencyjnie.

Masz więcej pytań?

Dołącz do naszych klientów:

Zadbaj o Renomę Swojej Firmy!

Zyskaj adres w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce i wsparcie biznesowe dla Twojej firmy. Oferujemy adres do rejestracji firmy, księgowość, obsługa prawna firm, pomoc w uzyskaniu dotacji. Zwiększ swoje możliwości z nami!

Chcę poznać usługi MLOKAL
Top