Katarzyna Górecka

Jak wirtualne biuro to tylko MLOKAL

Daniel Domała

Najlepszy adres w Polsce

Daniel Siwiec

Adres pod największy Urząd Skarbowy w Polsce

Sesja coachingowa z Dianą Pakulską – Okraska, do każdej podpisanej umowy

Niesamowita promocja

 

Podpisz umowę z Mlokal i zyskaj biznesową sesję coachingową w prezencie

 

W Październiku mamy dla Was ogromną niespodziankę! Sesja coachingowa z Dianą Pakulską – Okraska, do każdej podpisanej umowy.

 

Spis treści

Kim jest Diana Pakulska – Okraska i dlaczego warto skorzystać z jej wsparcia?

To prawdziwa kobieta sukcesu. Jest Inżynierem, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, Project Managerem, właścicielką kilku firm oraz Certyfikowanym Trenerem, Mentorem.

 

Dodatkowo jest prowadzącą kanał na YT, jest członkiem Lady Business Club i członkiem WiREP. W październiku 2018 r. otrzymała nagrodę Lady Business Award 2018 r., a w 2019 r. nominację w TOP WOMEN in Real Estate w kategoriach: Architecture & Design i Innovation & Technology.

 

Jest również Coachem szkoły CC Innovation; absolwentem Akademii Trenera Kamili Rowińskiej i Akademii Mentorów Ewy Czertak. Posługuję się metodyką Structogramu po Akademii Kingi Klejment.

 

Diana skupia się w swojej pracy na zarządzaniu ludźmi przez mentoring i pomaganie w realizacji ich celów zawodowych, po to, aby uzyskiwali jak najlepszą efektywność pracy i dużą skuteczność.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! I rozpocznij nowy rozdział swojej firmy z bezcenną wiedzą od praktyka biznesu.

 

Zapraszamy do kontaktu

Eliza Wionczek

Założycielka i Wspólnik Zarządzający Wirtualnego Biura w centrum Warszawy MLOKAL, który w ciągu 10 lat obsłużył i użyczył adresu dla ponad 10 000 przedsiębiorców, absolwentka Stosunków Międzynarodowych na wydziale Amerykanistyki. W wieku 16 lat, wyjechałam do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować naukę w amerykańskim liceum. Założycielka i Wspólnik Zarządzający Wirtualnego Biura w centrum Warszawy MLOKAL, który w ciągu 10 lat obsłużył i użyczył adresu dla ponad 10 000 przedsiębiorców, absolwentka Stosunków Międzynarodowych na wydziale Amerykanistyki. W wieku 16 lat, wyjechałam do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować naukę w amerykańskim liceum.

 

Dołącz do naszych klientów:

5/5 - (ilość ocen-1)

Zadbaj o Renomę Swojej Firmy!

Zyskaj adres w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce i wsparcie biznesowe dla Twojej firmy. Oferujemy adres do rejestracji firmy, księgowość, obsługa prawna firm, pomoc w uzyskaniu dotacji. Zwiększ swoje możliwości z nami!

Chcę poznać usługi MLOKAL
Top